Reklamı Kapat

Seni Öldüreceğim!

“Bana Sevmeyi Anlat”ın 3. bölümünde;

Alper, Berna’nın Saklıgöl’de yaptığı tatilin aslında arkadaşıyla birlikte olmadığını anlar. Olayın altını biraz kurcalayınca Saklıgöl’de arkadaşı Onur ile kaldığını düşünür.

Bu durumla karşı karşıya gelen Alper, aklına gelenlerle birlikte parçaları birleştirir ve öfkesi gittikçe artar. Onur’un evine gidip ona hesap soracaktır.

Gider ve Onur’un ilk kelimesi Berna olur. Bunu duyunca iyice sinirlenen Alper, Onur’a saldırır. Ardından Onur’un bu durumu açıklamasını ister.

Hakverdi, Duygu’ya kavuşmak için iyice gözünü karartmıştır. Rüzgar’ın aslancığına sakladığı uyuşturuculara ulaşmak için Alper ile karşı karşıya gelmek durumunda kalır. Leyla yine Alper’i zor durumda bırakmanın mahcubiyeti içerisindedir. Haşmet, Leyla’ya ulaşamadıkça adımlarını keskinleştirir. Halverdi’nin de ortadan yok olması ile son hamlesini Salih üzerine oynar. Salih’in kalp krizi geçirmesi üzerine hastaneye gelen Leyla, Haşmet ile karşı karşıya kalır. Alper ise geçmişten aralanan bir perde ile hiç beklemediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

banasevmeyianlatdizisicom-bana-sevmeyi-anlat-populer-videolar-izle9