Reklamı Kapat

Bana Sevmeyi Anlat 19. Bölüm Fragmanı izle

 

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Çiçek ortadan kaybolunca herkes perişan olmuştur. Köşe bucak devam eden arayışlar sürerken Çiçek’in kaybolmadığı aksine kaçırıldığı ortaya çıkar. Bu durum bütün işleri değiştirmektedir. Saklı tutulan defterler ortalığa çıkmaya başlar.

Ezgi ve Engin ayrılık acısı yaşarken, gelen bu haber ile iyice perişan olmuştur. Sürecin başından beri olaylar hakkında bildiklerini saklamaya ihtiyacı hisseden Berna ise daha fazla dayanamayarak gerçekleri Alper’e söyleyecektir.

Alper, duyduklarına inanamamaktadır. İşin başından beri çaresizce kızını ararken, Berna olayların farkındadır. Bütün bunlara rağmen Berna’nın gerçekleri ondan saklaması ise isten ettirir. Berna’nın bu tavrı karşısında olayların iç yüzünü de öğrenmeye başlayınca Alper için hesaplaşma zamanı gelmiştir.

Berna’nın söyledikleri ile çılgına dönen Alper harekete geçer. Kızını kaçırdığı söylenen Onur ile yüzleşmesi gerekmektedir. İkili arasında geçen olaylar ise diziye damga vurur. Hafızalardan silinmeyecek restleşme ve dahası Fox TV ekranlarında.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalınız.

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin yapım şirketi Ay Yapım olurken dizinin yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan oturuyor. Bana Sevmeyi Anlat dizisinin senaryosunu ise Deniz Akçay kaleme alıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 15. Bölüm Fragmanı izle, Bana Sevmeyi Anlat Son Bölüm Fragmanı izle, Bana Sevmeyi Anlat 12 Aralık Fragmanı izle

banasevmeyianlatdizisicom-bana-sevmeyi-anlat-15-bolum-1-fragmani-izle-son-bolum-izle